De FEIG CPR50.10 NFC reader als extra functie in de QIOX Specials Collectie is geoptimaliseerd om voor zowel e-ticketing, mobiliteitstoepassingen, toegangscontrole, tijdregistratie, elektronisch ticketing, betalen op rekening in de horeca bij bijvoorbeeld Lees meer..
De FEIG CPR50.10 NFC reader als extra functie in de QIOX Specials Collectie is geoptimaliseerd om voor zowel e-ticketing, mobiliteitstoepassingen, toegangscontrole, tijdregistratie, elektronisch ticketing, betalen op rekening in de horeca van bedrijven en verzamel gebouwen.
De FEIG NFC wordt gemonteerd met QIOX NFC frame in de QIOX Special oplossing welke u heeft besteld. De ID CPR50.10-E met Floor Design Line behuizing is een RFID lezer voor de volgende toepassingen: Toegangscontrole, tijdregistratie, elektronisch ticketing. Het ondersteunt Transponders volgens de ISO-normen 14443-A & -B en ISO15693. De ID CPR50.10-E kan ook communiceren met NFC-apparaten.
De FEIG CPR50.10 NFC reader als extra functie in de QIOX Specials Collectie is geoptimaliseerd om vo..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen